Az uj vezetoedzo most a klub honlapjan mutatkozott be, ahol elmondta a lengyel elso osztalyban toltott harom eve volt labdarugo karrierjenek legszebb idoszak, mig trenerkent a Hajduknal eltoltott ido. Hosszu folyamat ele nezunk, de olyan alapelvek menten kivanunk dolgozni, s maradandot alkotni, ami nem hetkoznapi, s ami hazai szinten egyedulallo lesz. A Vasas fiatal magyar jatekosokkal szeretne eredmenyesen szerepelni az elkovetkezo evekben.

A vege pedig mindennek az lett, hogy szerzodest bontottunk Beko Balazzsal.” Termeszetesen a klub elnoke nem csak a korabbi trenerrol beszelt, de az ujonnan kinevezett edzorol, Toni Golemrol is szot ejtett: “Voltunk mi mar ettol nehezebb helyzetben is az NB II-ben, es akkor is horvat jatekosok segitettek rajtunk. Hallottam a reccsenest, igy azonnal tudtam, hogy nagy a baj.

Ilyen profi korulmenyek kozott nincs mas hatra, minthogy minel jobban kell teljesiteni, mindenkinek hozza kell tenni a leheto legtobbet a sikeresseghez, es egyutt megoldhato minden. Szep volt fiuk! Utanpotlas eveibol kiemelkedik, hogy 3 evet toltott a Red Bull Salzburg akademiajan, majd a Ferencvarosba tortent visszatereset kovetoen a masodosztalyu egyuttesekben (FTC II., Siofok, Soroksar Cegled, Balmaz) 193 bajnoki merkozesen lepett palyara.

Mint mondta: “Szamomra a Split a vilag legjobb csapata, es minden almom, hogy egyszer ott lehessek vezetoedzo.” Arrol is kerdeztek, hogyan jott a balmazujvarosi felkeres, mire elmeselte, hogy Ante Batarelo szolt neki, hogy lenne egy ilyen lehetoseg, de az elso talalkozastol fogva szimpatiikus volt minden Ujvaroson szamara. En azt latom, hogy ezert vannak ingadozasaink, hogy egyszer jol jatszunk, utana pedig kevesbe.

Az alairast kovetoen Domonyai Laszlo klubigazgatonk a kovetkezoket mondta: – Toth Bence atigazolasa illeszkedik a Vasas FC uj klubfilozofiajaba. Az Akademianak mindig is volt egy ra jellemzo stilusa, ez a modell pedig fejlodokepes, attraktiv es nagyszeruen mukodhet hosszu tavon. Ahogyan arrol mar a napokban beszamoltunk, 12 fordulo utan szerzodest bontott a Balmaz Kamilla Gyogyfurdo vezetoedzojevel Beko Balazzsal.

Gyorben vizitalt a Csakvar a masodosztalyban, a meccset a hazai garda 2-1-re nyerte meg. Sok jatekosunkkal kapcsolatban maradt, es o ajanlotta a horvat edzot. Tiba Istvan beszelt a klub honlapjan. “Az edzovaltas ota – arra gondolok, amikor is Horvath Ferencet valtotta Beko Balazs – gyakorlatilag azt lehetett tapasztalni, hogy valami megvaltozott a csapatnal ugy, ahogy addig az nem volt tendencia.

A fiatalokra epitik a csapatot, raadasul tamadofocit jatszunk, ami motivalo szamomra. Ujabb helyi tamogatoA Tornyos es Tarsa Kft. a mai naptol lett klubunk Tamogatoi Korenek tagja – tajekoztatta…Kozzetette: Zte Fc Zalaegerszeg – 2016. marcius 24. Tiba Istvan beszelt a csapat felkeszuleserol, es arrol mit remel tavasszal.

A kiesest kovetoen komoly valtozasok tortentek a keretben, ami az eredmenyeken is meglatszik, a Balmaz jelenleg a 15. helyen szerenykedik a tablazaton. Ime, a Vasas bejelentese: “Domonyai Laszlo klubigazgatonk szerint Kiraly Botond sok oromet szerezhet majd a Vasas szurkoloinak. – KIraly Botond haromeves szerzodeshosszabbitasaval mar a jovo Vasasat is epitjuk.

Ahogyan arrol mar korabban mi is hirt adtunk, a Balmaz Kamilla Gyogyfurdo szerzodest bontott Beko Balazzsal, es a helyet, a korabban Hajduk Splitnel is dolgozo, Toni Golem vette at. Maximalisan erzem a vezetoedzo bizalmat, Szanyo Karoly pozitivan all hozzam, ami jot tesz az onbizalmamnak. Kazincbarcikat es a sereghajto Monort mindossze nyolc pont valasztja el egymastol.

Hamar Adammal ellentetben, aki a tamadojatekot hivatott erositeni, a teli szezon masodik uj igazolasa a stabilitasban es jatekepitesben fogja kivenni a reszet.” Oszinten beszelt arrol is, hogy korabban nem sok mindent tudott a magyar futballrol, vagy eppen uj otthonarol, de a megallapodas megkotese ota sok infot gyujtott. – Minden meccset meg kell nyerni! Ez a vilagon mindenhol igy van, ha a sikeres futballrol beszelunk. – mondta Golem az elotte allo kihivasrol. – Kicsit kibontva pedig: tizenhet meccs van hatra, nem lesz egyszeru nyilvan innen felallni, de optimistan allok a dolgokhoz.

Az NB II vasarnapi jateknapjan a Credobus Mosonmagyarovar hazai palyan siman bukta el a Cegled elleni kiesesi rangadot, igy a vendegek beeloztek ellenfeluket a tabellan. A szerzodeshosszabbitas utan jatekosunk a kovetkezoket mondta. – Nagyon orulok, hogy a Vasasnal hosszutavon szamolnak velem.

Reszlet a Kubala Akademia kozlemenyebol: A Vasas Kubala Akademia frissen kinevezett szakmai igazgatoja UEFA PRO vegzettsegu szakember, de amellett, hogy korabban aktiv labdarugo volt, kommunikacios es TF szakedzoi diplomakkal is rendelkezik. Az a mentalitas pedig, amit ezek a szakemberek kepviselnek, abszolut pozitiv lehet.” Emellett dr. Toth Bence beszelt a celjairol: – Nagyon boldog vagyok, hogy a Vasashoz igazolhattam.

Vannak olyan dolgok itt Balmazujvaroson – bar mi “csak” egy kis csapat vagyunk -, amit nem tudunk elfogadni, es nem engedjuk, hogy teret nyerjen. Dullo Martin szamara nem csupan a vereseg okozott keseruseget, a csakvariak 23 esztendos jatekosa sulyosan megserult a meccsen. “A talalkozo 32. perceben ki akartam kiserni a labdat az alapvonalunkon, a gyoriek tamadoja, Erdelyi Laci pedig ezt szerette volna megakadalyozni.

A Vasas nagy hagyomanyokkal rendelkezo klub, amelynek nem az NB II-ben van a helye. A serulesevel kapcsolatban a kovetkezoket mondta a labdarugo: ” A szarkapocscsont vegzodesenel, a kulso bokacsontnal tort el a labam. Orosz sztarcsapathoz igazolt az MTK jatekosa – NB2.hu A kozeppalyas moszkvai egyuttesben folytatja a palyafutasat. A kiesesi rangado osszefoglaloja videon: O egy kituno csapatember. Senkinek nem kivanom azt a pillanatot.

A 2018/19-es bajnoki evadtol Toth Csaba feladatkorei koze fog tartozni – tobbek kozott – a komplett szakmai stab iranyitasa, termeszetesen aktiv reszvetellel a korosztalyok munkajaban, figyelemmel kiserve es segitve a jatekosok fejlodeset. – Nagy Miklos tobbsegi tulajdonos es az Akademia elkepzelesei nagyon kozel allnak a filozofiamhoz, igy kozos celunk, hogy egyutt egy olyan szakmai vonalat kepviseljunk, amely a Vasas Kubala Akademiahoz melto. A gyori golokat Beliczky es Zamostny szerezte.

Mint mondta, ugy gondolja, az edzovaltas reven kiesesi gondjaik nem lesznek. Ime a klub kozlemenye: “Toth Bence fel evre kolcsonbe erkezett csapatunkhoz a MOL Vidi FC-tol. Meszoly Geza szamara erdekes lehetett a meccs, hiszen ezer szallal kotodik az angyalfoldi egylethez. Botond a futballnak azt a reszet is tudja, amit nem lehet tanitani.

A friss szerzemenyek eddigi palyafutasanak allomasai: Csato Martin (1994.07.18) vedo, 29 NB II -es, 31 NB III-as merkozes Felnott csapatai: ETO FC Gyor Mezokovesd Zsory FC BFC Siofok Bora Gyorgy (1995.12.21) vedo, 13 NB II -es, 18 NB III-as merkozes Felnott csapatai: Budapest Honved FC SZTK Erima Szamomra nem volt kerdes, hogy maradok, hiszen nagyon jol erzem magam a klubnal es az a jovokep is szimpatikus, amit vazoltak a vezetok. Az NB II otodik fordulojanak egyik legnagyobb rangadojat Gyorben rendeztek, ahol a Vasas vizitalt.

Bencevel a kolcsonadasi idoszak lejarta utan, nyartol hosszutavon is szamolnank, es errol mind a jatekossal, mind a MOL Vidi FC-vel is egyeztettunk mar. A masodik reszben feljott a Vasas, de a merkozes vege ismet a mienk volt. Sajnos az elsodleges vizsgalatok alapjan 1 millimeterre elmozdult a torott csont, igy minden bizonnyal mutetre lesz szukseg” – arulta el a futballista.

A Balmazujvaros az elozo szezonban az elvonal egyik ude szinfoltja volt, de a hajdusagi csapat nem tudta meghosszabbitani NB I-es tagsagat. A klub hivatalos weboldala Jagodics Bencevel keszitett egy interjut, amelyben a gyengelkedes okaira is kitertek. “Egy nagyon fiatal csapat vagyunk. Ha pedig a mindennapokban nincs meg a rend, akkor hogy varhatnank, hogy meglegyen a hetvegen, a merkozesek elott es a merkozesekre?!

Sajnos ebben igazunk is lett, lathato, hogy az elso tizenegy fordulohoz kepest sokkal gyengebben szerepeltunk azt kovetoen. Toth Bence egy 20 eves, tehetseges vedojatekos, aki az utanpotlas-valogatottak mellett mar a felnott valogatottban is bemutatkozott. Azonban, ha a megkezdett uton jarunk tovabb, akkor ugy gondolom, hogy elobb-utobb a golok is jonni fognak, s igy egyutt az eredmenyek is” – fogalmazott a vedo.

Nagyot kuzdott a csapat, meg tudtunk ujulni, a cserek sokat dobtak a merkozesen” – fogalmazott Meszoly Geza. Sikerult ugy fedeznem a labdat, hogy ellenfelem nem fert hozza, s vegso probalkozaskent hatulrol megprobalt elem “kanalazni”. Utananeztunk, kicsit megismertuk es ugy gondoltam, hogy egy ilyenfajta valtas jot fog tenni a csapatnak. Ahogyan azt korabban jeleztuk mar, a Balmaz Kamilla Gyogyfurdo felbontotta Peszmeg Viktor szerzodeset.

Arrol, hogy mi volt az oka a menesztesnek, azon felul, hogy regnalasa alatt mindossze csak 7 pontott szerzett a csapat, most az utanpotlasnevelo klub elnoke, dr. Ha tovabbra is olyan kemenyen dolgozik, mint az elmult idoszakban, akkor sok oromet fog szerezni a Vasas-szurkoloknak.

Teljesitmenyemmel szeretnek hozzajarulni a csapat minel jobb eredmenyeihez, bizom benne, hogy rovid idon belul ujra NB I-es lesz a Vasas.” Uvoltve vertem a foldet, mikozben valami olyasmit kiabaltam, hogy eltort a labam” – nyilatkozta a csapat honlapjanak Dullo. Szeretnem bebizonyitani a szakmai stabnak es a szurkoloknak is, hogy erossege tudok lenni a csapatnak, bizom benne, hogy minel elobb meghatarozo jatekossa valok. Nem volt meg az az egyseg, amit elotte tapasztaltunk.

A Monor pedig a minap masodik teli szerzemenyekent be is jelentette. Hozza kell tegyem, hogy mar Horvath Ferenc is jelezte annak idejen, hogy jo lenne, ha Ante Batarelo a csapat kozeleben lenne. Errol ugyan nem beszelt a merkozes utan, de ertekeleseben peldaul a csereknek is bokolt. “Az osztalyhoz merten igazi rangadot jatszottunk. Mar nem volt meg az osszhang a hetkoznapokban, az edzesek elott, es utan, valamint hetvegen sem.

Igy ezekben a poziciokban is ket, kozel azonos kepessegu jatekos harcolhat a csapatba kerulesert, ugyanis Csato Martin es Bora Gyorgy Dorogra igazolt – szamolt be a legfrissebb hirekrol a klub honlapja. Toth Csaba szakmai igazgato erkezesevel egy uj fejezet kezdodik a Vasas Kubala Akademia labdarugasaban, ahol a celok megfogalmazasan tul a sikeres valtozas osszetevoi a befektetett munkaban, a szervezettsegben, a fegyelemben es a kreativitasban rejlenek majd.” Bizonyara sokan emlekeznek kozuluk Ante Batarelo-ra, aki volt mar jatekosunk tobb izben is.

Celom, hogy az akademiai munkassagom soran – ezen torekvesek menten – folytonossagot es allandosagot kepviseljek. A meccs elejen mi dominaltunk, helyzeteink alapjan tobb gollal kellett volna vezetnunk, de sajnos ez elmaradt. A labdat nem, am kitamasztott labam sajnos elerte. Ennek az eredmenynek koszonhetoen igen szorossa valt az alsohaz: a 10. Az eredeti posztom bal belso vedo, de balhatvedkent is szerepeltem mar.

Eppen ezert a Kubala Akademia 1xbet giriş 6 tehetsegei mellett keressuk a jo adottsagokkal rendelkezo, elhivatott, fiatal, magyar labdarugokat, akik ertekei lehetnek klubunknak. Dullo elarulta, nem haragszik Erdelyire, akivel regota jo viszonyt apol. A vendegeknel Balajti Adam vitte a primet ket goljaval, de a Raba-partiaknal is Vukasovic es Szimcso is betalalt, igy a ket garda megosztozott a pontokon (2-2). Ime, a kozlemeny: “Peszmeg Viktor Monoron folytatja palyafutasat!

Csapatunk vezetosege szerzodtette az elmult felevben a Balmaz Kamilla Gyogyfurdo gardajaban szereplo, 28 eves, belso kozeppalyast. Termeszetesen elso benyomasairol is faggatak kicsit az uj trenert, aki elmondta, tetszik neki, hogy a klubnal nagyon jol szervezett minden. “Ertem itt ezalatt, hogy kulon edzopalya van vilagitassal, van ket asszisztensedzo, kulon kapusedzo, szoval minden korulmeny adott a jo szerepleshez is akar.” – felytette ki.

Az elozo idenyben a vedelem kiemelkedoen teljesitett Dorogon, ennek ellenere, Nemeth Szabolcs vezetoedzo kifejezett keresere a klub ebbe a szekcioba is igazolt ket belso vedot. A rend es a fegyelem felbomlott.

Related Posts

Leave a Comment

Últimos posts
Instagram Feed
Load More
Something is wrong. Response takes too long or there is JS error. Press Ctrl+Shift+J or Cmd+Shift+J on a Mac.